Akademia Relaksu

Wellbeing dla firm

Naszą misją jest wspieranie dobrego samopoczucia, samoświadomości i rozwoju. Patrzymy na człowieka holistycznie, uczymy zarządzania energią osobistą, technik koncentracyjnych, skutecznej komunikacji i różnorodnych praktyk relaksacyjnych – opierających się zarówno na pracy z ciałem i oddechem, mindfulness, ćwiczeniach z obszaru psychologii pozytywnej jak i zajęciach kreatywnych – pomagających obniżyć poziom stresu i zwiększyć poczucie zadowolenia i motywacji.

Otocz troską

swoich pracowników

Podaruj im relaksujący czas pełen dobroci dla ciała, umysłu i duszy, zapewnij wiedzę i narzędzia, które pozwolą im efektywnie dbać o swój dobrostan na co dzień, radzić sobie ze stresem, współpracować w zespole i czerpać satysfakcję z życia zawodowego.

SPRAWDŹ JAK TO ROBIMY

Dbamy o dobrostan Twoich pracowników

Wdrożenie działań wellbeingowych

przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcy

Wypoczęty i doceniony pracownik wykonuje swoje obowiązki z większym zaangażowaniem, jest bardziej kreatywny i efektywny, co bezpośrednio przekłada się na rozwój i zyski firmy.

Nasz zespół

Specjalistki od dobrostanu

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Łączymy pasję i profesjonalizm, aby sprostać najbardziej wymagającym Klientom.

Mamy bogate doświadczenie

Łączymy paletę różnorodnych umiejętności i kompetencji. Mamy doświadczenie w organizacji kursów, warsztatów, eventów, wyjazdów incentive i wystąpieniach publicznych.

Zatrudniamy specjalistów

Współpracujemy z zaufanymi trenerami, masażystami, fizjoterapeutami, instruktorami, rękodzielnikami, firmami cateringowymi i właścicielami pięknych przestrzeni.

Jesteśmy praktykami biznesu

Mamy doświadczenie korporacyjne, startupowe, menedżerskie, jesteśmy przedsiębiorczyniami – znamy bolączki i wyzwania pracowników i zespołów w małych i dużych organizacjach.

Skontaktuj się z nami

+48 601 131 115
+48 504 220 033

info@akademiarelaksu.com